Stanisława Staszica 1, 22-400 Zamość
+48 84 627 09 44, zamosc.fra@franciszkanie.pl
Powrót do wszystkich Aktualności

XXVI Niedziela Zwykła, 26.09.2021 r.

  1. Dzisiaj po Eucharystii o godz. 12.30 spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w naszej Parafii, natomiast o godz. 14.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek, wsp. św. Wincentego a Paulo; we wtorek wsp. św. Wacława, męczennika; w środę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w czwartek wsp. św. Hieronima, męczennika; w piątek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus; w sobotę wsp. Świętych Aniołów Stróżów.
  3. W pierwszy piątek miesiąca kapłani udadzą się z posługą duszpasterską do chorych. W pierwszą sobotę miesiąca różaniec fatimski po Eucharystii o godz. 9.00. Za tydzień w niedzielę spotkania KŻR.
  4. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30. Dla dzieci w poniedziałki i czwartki o godz. 16.00.
  5. Trwa nowenna przed uroczystością Świętego Franciszka z Asyżu.
  6. Ofiary na wyposażenie kościoła złożyli m.in.: Polski Związek Łowiecki Okręg Zamość, Andrzej Młynarski, Jan Stańczak, Gałązka Krzysztof, Marzena i Michał Słomian, Ryszard Herc, Jadwiga Aping, Alfreda Koczułap, Krystyna Kucharska, Alicja Saturska, Marian Łygas, Danuta Dziura, Katarzyna, Lucyna i Jakub Rosochacz. Bóg zapłać.
  7. W minionym tygodniu zmarła śp. Anna Maria Kapłon z ul. Źródlanej, lat 77. Wieczny odpoczynek…

Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Zamościu © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.