Stanisława Staszica 1, 22-400 Zamość
+48 84 627 09 44, zamosc.fra@franciszkanie.pl
Powrót do wszystkich Aktualności

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu, 6 marca 2022

 

  1. Dzisiaj w niedzielę, 6 marca, spotkanie w kościele dla przygotowanych kandydatów do bierzmowania o godz. 14.00 (zmiana godziny z 16.00 na 14.00).
  2. Dzisiaj także spotkania KŻR po Eucharystii o godz. 9.00 i 12.00.
  3. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się narzeczeni: Karol Karpiuk z Parafii tutejszej z Pauliną Pokrywka z Parafii w Łabuniach; Damian Margol z parafii tutejszej z Marleną Borek z parafii św. Bartłomieja z Sitańca. Ktokolwiek wiedziałby, iż jakieś przeszkody wzbraniają tym osobom zawarcie związku małżeńskiego, ma obowiązek zawiadomić o tym Proboszcza Parafii.
  4. Droga krzyżowa w piątki Wielkiego Postu: po Eucharystii sprawowanej o godz. 9.00; dla dzieci, godz. 16.30 oraz o godz. 17.15.
  5. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15. Nabożeństwa pasyjnie, post i jałmużna, niech będą naszym błaganiem wszechmogącego Boga o pokój w ludzkich sercach, o zakończenie wojny na Ukrainie.
  6. Ofiary na rzecz potrzeb kościoła złożyli m.in.: Marzena i Michał Słomianowie, Alfreda Koczułap, Leszek Pataj, Jadwiga Urbanowska, Agnieszka Kozak, Ludmiła Lachawiec, Bożena Lenard, Ryszard Herc, Barbara Anna Fijołek, Zofia Radlińska, Anna Antoszczak, Anna Laskowska, Szczepan Semczuk, Teresa i Stanisław Kopeć, KŻR Św. Andrzeja Boboli, KŻR nr. 14, Barbara Zygmunt, Leokadia Niedabylska, Zofia Halczak. Bóg zapłać!
  7. Módlmy się za chorych i cierpiących w domach i szpitalach oraz za tych, którzy się nimi opiekują w Polsce i na Ukrainie. Zdrowaś Maryjo…
  8. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłych z Parafii, Sympatyków i Dobrodziejów kościoła. Módlmy się za poległych żołnierzy i cywilów na wojnie na Ukrainie. Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

 

Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Zamościu © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.