Stanisława Staszica 1, 22-400 Zamość
+48 84 627 09 44, zamosc.fra@franciszkanie.pl
Powrót do wszystkich Aktualności

XIV Niedziela Zwykła, 07.07.2024

           Dzisiaj w niedzielę spotkania KŻR po Eucharystii o godz. 9.00 i 12.00.

  1. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wsp. św. Jana z Dukli; w środę wsp. św. Weroniki Giuliani, dziewicy; w czwartek, święto św. Benedykta, opata, patrona Europy; w piątek wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; w sobotę, 13 lipca, nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy o godz. 17.30, następnie Eucharystia o godz. 18.00 i dalsza część modlitwy różańcowej.
  2. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i w inny sposób na funkcjonowanie naszej świątyni. Ofiary poza taca złożyli m.in.: Maria Stefanek, Zofia i Zenon Małeccy, Barbara Anna Fijołek, Danuta Dąbrowska, Joanna i Jacek Droździel, Andrzej Młynarski, Krzysztof Jędruszczak, Jan Hrycak, Piotr Miechowicz, Waldemar Hanulak, Bogusława i Jan Obszańscy. Bóg zapłać!
  3. W następną niedzielę, 14 lipca, uczestnikami Eucharystii sprawowanej o godz. 10.30 będą goście i artyści z Eurofolk organizowanego w Zamościu.
  4. W następną niedzielę będziemy także gościć o. Mirosława Buczko odpowiedzialnego w naszej Prowincji za dzieło misji. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na misje prowadzone przez nasz franciszkański Zakon.
  5. W niedzielę, 4 sierpnia, odbędzie się pożegnanie o. proboszcza z Parafianami, Sympatykami i Dobrodziejami kościoła.
  6. Módlmy się za dzieci i młodzież przebywający na wakacjach. Aniele Boży, stróżu mój…
  7. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłych z Parafii, Sympatyków i Dobrodziejów kościoła. W minionym czasie zmarła śp. Danuta Hałasa z ul. Peowiaków, lat 89. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Zamościu © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.