Stanisława Staszica 1, 22-400 Zamość
+48 84 627 09 44, zamosc.fra@franciszkanie.pl
Powrót do wszystkich Aktualności

VI Niedziela zwykła, 12 lutego 2023

  1. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w niedzielę, godz. 14.00.
  2. Przygotowanie dla dzieci i rodziców do Pierwszej Komunii Świętej odbywa się w każdą niedzielę przez uczestnictwo w Eucharystii sprawowanej o godz. 10.30.
  3. W niedzielę, 12 lutego, zapraszamy, godz. 19.00 na religijne przedstawienie o św. Teresie, karmelitance. Recytacja tekstów ze śpiewem z twórczości św. Teresy zostanie wykonana przez Państwo Marzenę i Zbigniewa Małkowiczów z zespołem Lumen, naszym chórem Cantate Deo oraz wystąpią: Chór I stopnia i Chór Ogólnoszkolny Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Zamościu. Więcej informacji na stronie internetowej parafii i plakatach.
  4. We wtorek, 14 lutego, święto świętych Cyryla i Metodego
  5. Akademia Zamojska i Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej zapraszają na wykład „O rodzinie w cywilizacji łacińskiej” dnia, 15.02.2023, godz. 17.00 w kościele św. Katarzyny w Zamościu.
  6. Zamojska Grupa Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w trosce o przyszłość narodu polskiego zachęca do wzięcia udziału w comiesięcznej Mszy świętej za Ojczyznę i Różańcowym Marszu Pokutnym ulicami Zamościa. Msze święte i pokutne marsze organizowane są w każdą trzecią niedzielę miesiąca w kościele św. Katarzyny. Najbliższy marsz odbędzie się 19 lutego. Msza święta rozpoczyna się o godzinie 17:00, wcześniej o godzinie 15:30 wyrusza marsz różańcowy.
  7. Dobrodziejów kościoła odczytamy za tydzień.
  8. Dzisiaj jest zbiórka ofiar po Mszy św. dla poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Turcji.
  9. Módlmy się za chorych i tych, którzy się nimi opiekują w szpitalach i domach. Zdrowaś Maryjo…
  10. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłych. Wieczny odpoczynek…

Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Zamościu © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.